Produse si Servicii
Mergi direct la categoria
Firme
Membru Bizoo de 11 ani.
0
0 stars: Fara rating
0 pareri

Disc (D=280mm, Z=14) ambreiaj Massey Ferguson, Landini, Fiat

0 stars: 0.00 din 0 pareri

Brand
Massey Ferguson, LANDINI, U445
Descriere
Disc ambreiaj tractor Massey Ferguson, Landini, Fiat, U445
(D=280mm, numar caneluri = 14)

Cod OEM: 3311397M91, 3311538M91, 3311538M92, 1424123M92, 1424123M93, 1424123M94, 3675787M1, 3106325M91, 3106325M92 , 3310794M92, 50962K91
--
Coduri catalog:
AGRIFULL 001122103
AGRIFULL 44903501
AGRIFULL 99449807710
FIATAGRI 5122655
FIATAGRI 5133695
FIATAGRI 5150643
FIATAGRI 5160438
LANDINI 1424123M1
LANDINI 1424123M92
LANDINI 1424123M93
LANDINI 1424123M94
LANDINI 3106325M92
LANDINI 3311538M92
LANDINI 3675787M1
LANDINI 50962K91
LuK 328001016
LuK 328007117
LuK 328018516
LuK 328021416
LuK 328031030
LuK 328043710
MASSEY FERGUSON 1423123M94
MASSEY FERGUSON 1424123M92
MASSEY FERGUSON 1424123M93
MASSEY FERGUSON 1424123M94
MASSEY FERGUSON 1424124M93
MASSEY FERGUSON 3106325M91
MASSEY FERGUSON 3106325M92
MASSEY FERGUSON 3310794M92
MASSEY FERGUSON 3311397M91
MASSEY FERGUSON 3311538M91
MASSEY FERGUSON 3311538M92
SACHS 1862712001
SACHS 1862725001
SPERRY NEW HOLLAND 5121200
SPERRY NEW HOLLAND 5140615
SPERRY NEW HOLLAND 5150643
SPERRY NEW HOLLAND 5171053
VALEO D298S
VALEO D303F
VALEO D303S
VALEO D540S
KAWE 2039

Specificatii tehnice:
- diametrul exterior = 280mm
- numar caneluri butuc = 14
- diametre interior butuc = 35/40mm

Utilizare:
- tractor Massey Ferguson 134C, 134V , 154, 154F, 154S, 154V, 164T/ F, 164T/ S, 164T/ V, 174, 174C, 174F, 174S, 174V, 233, 234C, 234CF, 234S, 244CF, 253, 254, 254C, 263T, 264T, 264TCF, 264TS, 273, 274, 274C, 274CF, 274S, 274SK, 333, 334V, 353, 353LX , 354V, 363, 363S, 364V, 373, 373LX , 373S, 374AQ, 374F, 374FQ, 374H, 374SP-FP-AP-GE, 374SQ, 374V , 374VQ , 383, 393

- tractor Fiat 60-76F, 70-76F, 80-76, 80-76F, 62-86F, 72-86, 72-86F, 82-86F, 60-93, 65-93, 72-93, 60-94, 65-94, 72-94, 480, 500, 600, 640, 450, 580, 680, 780, 446, 466, 766, 540, 550, 566, 666

- tractor Universal UTB 320, 445, 500, 530, 353, 453, 533, 550, 640, 643, 703, 683
Trimite mesaj
Din Gura in Gura