Produse si Servicii
Mergi direct la categoria
Firme
Membru Bizoo de 11 ani.
0
0 stars: Fara rating
0 pareri

Set reparatie compresor Wabco (d=75mm) John Deere, Fendt

0 stars: 0.00 din 0 pareri

Brand
WABCO (D=75mm)
Descriere
Set reparatie compresor Wabco (d=75mm), John Deere, Fendt, Daf, Claas
(diametrul cilindrului = 75mm)

Coduri
Wabco 4111400022,
Majorsell A67RK035
CLAAS 1315220
DAF 1518576
EVOBUS A0001301615
FENDT F385880020070
JOHN DEERE AL113954
GK13051A

Utilizare: reparatie compresor Wabco
Wabco 4111410010 - (AL78940) - John Deere 411, John Deere 141, John Deere 7600, 7700, 7800, 7610, 7710, 7810, 6100, 6200, 6300, 6400, 6506, 6600, 6800, 6900, SE6100, SE6200, SE6300, SE6400
Wabco 4111410000
Wabco 4111410020
Wabco 4111410030/RE58386 - John Deere 8100, 8200, 8300, 8400, 8110, 8210, 8310, 8410
Wabco 4111415030 - FENDT 611LS, 611LSA, 611S, 611SA, 612LSA, 612SA, 614LSA, 614SA, 615LSA
Wabco 4111418160
Wabco 4111418180
Wabco 4111418460
Wabco 4111419100
Wabco 4111400010
Wabco 4111400020
Wabco 4111405010 (DAF 1505908, Fendt: G246880020010) - DAF, Fendt
Wabco 4111405020
Wabco 4111405050
Wabco 4111405070
Wabco 4111408000
Wabco 4111408010
Wabco 4111408410
Wabco 4111408450
Wabco 4111408460
Wabco 4111408470
Trimite mesaj
Din Gura in Gura