Produse si Servicii
Mergi direct la categoria
Firme
Membru Bizoo de 11 ani.
0
0 stars: Fara rating
0 pareri

Pedala frana Stalowa Wola L-34, Jelcz, Man, Daf, Volvo

0 stars: 0.00 din 0 pareri

Brand
STALOVA-WOLA L-34, JELCZ, MAN, DAF
Descriere
Pedala frana (cu supapa) Stalowa Wola L-34, Jelcz, Man, Daf, Volvo, Mercedes.

Cod catalog:
854-04-0389, 854040389
854-04-0554, 854040554
854-04-0555, 854040555
А.461.307.004.0, А4613070040
461.307.006.0, 4613070060

Cod JELCZ:
41.11.010.0, 41110100
41.11.012.0, 41110120

Alte coduri:
DAF 1506081
MAN 88523206230
NISSAN 69030990
VOLVO 6231643, MI6231643
NEOPLAN 110240300
MAN 88523206230
MERCEDES 0014313805
EvoBus: A0014313805
WABCO 4613072000
HALDEX 320009012
AIR FREN 03.105510
COJALI 2212101
SORL 35140090000

Specificatii tehnice:
- dimensiuni intrare-iesire = M22 x 1.5mm
- 4613074790 Supapa frana
- presiune de lucru = max 8 bar
- Unghiul pedalei = 35 grade

Utilizare:
- incarcator frontal Stalowa Wola L-34
- camion JELCZ-316, JELCZ-317W, JELCZ-317DK
- camioane DAF, MAN, MERCEDES, VOLVO, NEOPLAN
Trimite mesaj
Din Gura in Gura