Produse si Servicii
Mergi direct la categoria
Firme
Membru Bizoo de 11 ani.
0
0 stars: Fara rating
0 pareri

Solenoid 12V, demaror Fiat, Hanomag, Deutz, Aro, utb u445

0 stars: 0.00 din 0 pareri

Brand
FIAT, HANOMAG, Deutz, Aro, utb u445
Descriere
Solenoid 12V, demaror Fiat, Hanomag, Deutz, Aro, utb u445

OEM
Fiat 9959805
Ford 715F11390CA

Cod producator
MAGNETI MARELLI 940113050402, AME0402
BOSCH 0001362013, 0331402002, 0331402003, 0331402502, 0331402503,
CARGOPARTS 130302. 130302Z
UNIPOINT: SNLS-280
NEW-ERA: SS-1758
WOOD AUTO SND1142
BOSCH 0331401032
BOSCH 0331401038
BOSCH 0331401045
BOSCH 0331402002
BOSCH 0331402003
BOSCH 0331402017
BOSCH 0331402024
BOSCH 0331402045
BOSCH 0331402087
BOSCH 0331402202
BOSCH 0331402205
BOSCH 0331402502
BOSCH 0331402503
BOSCH 0331402524
BOSCH 9330081030
FIAT/MARELLI 704056
FIAT/MARELLI 704062
FIAT/MARELLI 8122144
FIAT/MARELLI 83402002
FIAT/MARELLI 83402003
FIAT/MARELLI 9959805

Detalii tehnice
- Diametru exterior = 61mm
- Lungime totala = 126mm

Utilzare:
ARO
tractor U-445
tractor Fiat
ATLAS COPCO
AR 50 1973 1978
AR 51 1973 1978
US 85 1972 1986
DEUTZ D 2807
D 3607
MERCEDES-BENZ
Unimog U 34 1965-1975
411 A 1965-1975
411 B 1965-1975
411 C 1965-1975

Reparatie demaroare 12V:
0001355049 BOSCH
0001355201 BOSCH
0001358049 BOSCH
0001358200 BOSCH
0001358201 BOSCH
0001358202 BOSCH
0001359025 BOSCH
0001359041 BOSCH
0001359049 BOSCH
0001359053 BOSCH
0001359068 BOSCH
0001359072 BOSCH
0001359073 BOSCH
0001359077 BOSCH
0001359078 BOSCH
0001359081 BOSCH
0001359082 BOSCH
0001359099 BOSCH
0001359100 BOSCH
0001359106 BOSCH
0001359108 BOSCH
0001359119 BOSCH
0001359128 BOSCH
0001359217 BOSCH
0001362001 BOSCH
0001362002 BOSCH
0001362013 BOSCH
0001362014 BOSCH
0001362015 BOSCH
0001362016 BOSCH
0001362022 BOSCH
0001362023 BOSCH
0001362024 BOSCH
0001362025 BOSCH
0001362026 BOSCH
0001362029 BOSCH
0001362030 BOSCH
0001362034 BOSCH
0001362035 BOSCH
0001362036 BOSCH
0001362037 BOSCH
0001362041 BOSCH
0001362043 BOSCH
0001362046 BOSCH
0001362050 BOSCH
0001362055 BOSCH
0001362058 BOSCH
0001362063 BOSCH
0001362071 BOSCH
0001362074 BOSCH
0001362095 BOSCH
0001362097 BOSCH
0001362104 BOSCH
0001362300 BOSCH
0001362305 BOSCH
0001362306 BOSCH
0001362307 BOSCH
0001362310 BOSCH
0001362311 BOSCH
0001362312 BOSCH
0001362313 BOSCH
0001362314 BOSCH
0001362316 BOSCH
0001362703 BOSCH
0001366001 BOSCH
0001366002 BOSCH
0001366003 BOSCH
0001366009 BOSCH
0001366010 BOSCH
0001366012 BOSCH
0001366013 BOSCH
0001366014 BOSCH
0001366016 BOSCH
0001366017 BOSCH
0001366018 BOSCH
0001366020 BOSCH
0001366024 BOSCH
0001366025 BOSCH
0001366027 BOSCH
0001366028 BOSCH
0001366029 BOSCH
0001367001 BOSCH
0001367004 BOSCH
0001367005 BOSCH
0001367007 BOSCH
0001367009 BOSCH
0001367010 BOSCH
0001367013 BOSCH
0001367023 BOSCH
0001367040 BOSCH
0001367041 BOSCH
0001367043 BOSCH
0001367047 BOSCH
0001367049 BOSCH
0001367052 BOSCH
0001367075 BOSCH
0001367078 BOSCH
0001367302 BOSCH
0001369001 BOSCH
0001369005 BOSCH
0001369016 BOSCH
9000083027 BOSCH
9000083028 BOSCH
9000083045 BOSCH
9000083053 BOSCH
9000083054 BOSCH
9000083055 BOSCH
9000083056 BOSCH
9000083057 BOSCH
9000083058 BOSCH
9000083059 BOSCH
9000083060 BOSCH
9000083067 BOSCH
9000083069 BOSCH
9000083071 BOSCH
9000083072 BOSCH
9000083077 BOSCH
9000143103 BOSCH
9000143203 BOSCH
9000143204 BOSCH
9000143409 BOSCH
9000143410 BOSCH
9000143411 BOSCH
9000143420 BOSCH
9000453080 BOSCH
9000453082 BOSCH
9000453089 BOSCH
9000453091 BOSCH
715F11000MA FORD
755F11000BB FORD
795F11000CA FORD
835F11000AA FORD
835F11000BB FORD
1542195 VOLVO
1545417 VOLVO
5001759 VOLVO
11640 EFEL
11750 EFEL
12960 EFEL
Trimite mesaj
Din Gura in Gura